Сторінками історії

Іллічівського навчально-виховного комплексу
«спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів інтенсивної педагогічної корекції - дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу»
Іллічівської міської ради Одеської області

У 1978 році згідно рішення Іллічівської міської ради народних депутатів відкрито дитячий дошкільний заклад № 9.
На підставі розпорядження Іллічівської держадміністрації від 02.09.1993 року № 1028 «Про відкриття навчально-виховного закладу «школа-сад» на матеріальній базі ДДУ №9» та рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради «Про відкриття закладів освіти нового типу» від 12.10.1994р. № 1212 у м. Іллічівську на базі ДДУ №9 була створена «Спеціальна школа-сад з інтенсивною педагогічною корекцією». Першим директором спеціальної школи стала чудова та талановита людина Козлова Фаіна Вікторівна.
Все невпинно та стрімко рухається. Ось і другий директор Попова Зоя Миколаївна стала біля керма спеціальної школи, а з її приходом поступово назрівало питання реорганізації закладу. Рішенням виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 21.04.2000р. №225 «Про реорганізацію діяльності «Спеціальної школи-сад з інтенсивною педагогічною корекцією» заклад реорганізовано шляхом перетворення у «Іллічівську спеціальну загальноосвітню школу І-ІІ ступенів для дітей з затримкою психічного розвитку».
2008 рік – нелегкий період для учнівського та педагогічного колектива школи. Рік сильного життєвого шторму, невпевненості та великого бажання вистояти, змінити все на краще, не зрадити своє покликання – нести світло знань та доброти у дитячі душі. Саме в такий період відбулася ще одна зміна капітанів. Штурвал прийняла молода директор Козлова Наталя Ігорівна.
Іллічівський НВК став правонаступником Іллічівської спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів для дітей з затримкою психічного розвитку на підставі рішення виконкому Іллічівської міської ради від 21.08.2008р. №964 «Про проведення реорганізації Іллічівської спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів для дітей з затримкою психічного розвитку в Навчально-виховний комплекс «спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів інтенсивної педагогічної корекції - дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу»» .
Рішенням виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 29.10.2009р. №1140 «Про зміну назв загальноосвітніх навчальних закладів міста Іллічівська та затвердження і реєстрацію статутів загальноосвітніх навчальних закладів міста Іллічівська у новій редакції» змінено назву таким чином: Навчально-виховний комплекс «спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів інтенсивної педагогічної корекції-дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу» м. Іллічівськ Одеської області на Іллічівський навчально-виховний комплекс «спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів інтенсивної педагогічної корекції - дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу» Іллічівської міської ради Одеської області. Скорочена назва закладу - Іллічівський НВК, який і розпочинає роботу як школа сприяння здоров’ю дітям з обмеженими освітніми можливостями за проектом «Впевнене майбутнє дитини з особливими освітніми потребами».
На сьогодні шкільний корабель під назвою Іллічівський НВК впевнено рухається життєвими і освітніми просторами, вдало оминаючи усі рифи та айсберги, чітко тримає вибраний курс на впевнене майбутнє кожної дитини з особливими освітніми потребами. А на капітанському містку і до нині стоять усі керманичі - Козлова Наталя Ігорівна, Попова Зоя Миколаївна, Козлова Фаіна Вікторівна.

Кiлькiсть переглядiв: 268