Публічна інформація

Структура Чорноморського НВК
складається з двох підрозділів:

  • дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу;
  • загальноосвітня школа І-ІІ ступенів .

Дошкільний підрозділ Чорноморського НВК забезпечує належний рівень дошкільної освіти дітям від 3 до 6(7) років, які потребують корекції фізичного або розумового розвитку, тривалого лікування та реабілітації.
Порядок зарахування та протипоказання для зарахування дітей в дошкільний підрозділ Чорноморського НВК визначаються згідно порядку комплектування дошкільних навчальних груп компенсуючого типу, затвердженого спільним наказом МОН України та МОЗ України від 27.03.2006 року № 240/165.

Шкільний підрозділ Чорноморського НВК створює умови для рівного доступу дітям з особливими потребами до загальної базової середньої освіти та забезпечує інтенсивну педагогічну корекцію дітям зазначеної категорії. Організовує свою діяльність згідно діючого Положення про спеціальний загальноосвітній заклад.
До його складу можуть входити підготовчий клас, 1-9 класи, а також групи подовженого дня. Комплектування класів здійснюється відділом освіти Іллічівської міської ради за висновками ПМПК.
Шкільний підрозділ Чорноморського НВК також забезпечує індивідуальною формою навчання дітей, які цього потребують.Індивідуальна форма навчання організовується відповідно до Законів України "Про освіту", "Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах", затвердженого наказом Міністерства освіти України від 20.12.2002 року № 732, та інших актів чинного законодавства України.

Учні і вихованці Чорноморського НВК відповідно до п.4 ст.37 Закону України "Про освіту"
утримуються у закладі за рахунок держави.

Кiлькiсть переглядiв: 395